Roggebot 39

Roggebot 39
1935 x gezien
Status: Te koop Soort object: Bouwjaar: Woonoppervlakte: Aantal kamers: Aantal slaapkamers:
Vraagprijs: € 549.000,00 Delen via
  • Omschrijving
  • Kenmerken
  • Foto's

Deze riante twee onder één kapwoning met aangebouwde en inpandig te bereiken goed geïsoleerde en multifunctionele (bedrijfs)ruimte van circa 95 m2 is ideaal als:

-          Zorgwoning
-          Kangoeroewoning
-          Atelier aan huis
-          Kantoor aan huis
-          Kleinschalige kinderopvang
-          Opslag/kantoor voor kleine zelfstandig klusser
-          Uit de hand gelopen hobbyruimte

Of zelfs voor een combinatie van bovenstaande activiteiten!

Gelegen aan een autoluwe doodlopende straat op steenworpafstand van winkelcentrum Urkerhard en diverse scholen, kerken en sportvoorzieningen in de nabije omgeving. Gebouwd in 2002 met alle gewenste isolerende voorzieningen en staande  op een kavel van maar liefst 420 m2 eigen grond.

Vrij recent zijn in totaal 26 zonnepanelen geplaatst die ervoor zorgen dat de maandelijkse energielasten erg laag zijn (de zonnepanelen wekken 7 à 8 Megawatt per jaar op). Het woonhuis beschikt over 2 units voor airconditioning, één op de begane grond in de woonkamer (die ook kan verwarmen) en één op de ouderslaapkamer.

Zowel bij het huis aan de voorkant als ook achter de multifunctionele ruimte is parkeerruimte voor meerdere auto’s op eigen terrein aanwezig.

De indeling is als volgt:
Begane grond: entree/hal, toegang naar bedrijfsruimte van 95 m2, trapopgang, meterkast, toilet, straatgerichte en zonnige woonkamer met trapkast en airco, woonkeuken met aanrecht in hoekopstelling en voorzien van inbouwapparatuur, tussenhal,  bijkeuken met 2e toilet en urinoir. Vrijwel gehele begane grond voorzien van neutrale plavuizenvloer met daaronder vloerverwarming.
1e verdieping: overloop, badkamer voorzien van douchecabine, ligbad, 3e toilet en wastafel, 3 royale slaapkamers waarvan ouderslaapkamer aan de achterzijde over de gehele breedte van de woning met driedeurs schuifkastenwand.
2e verdieping: zéér ruime overloop met veel bergruimte, opstelling c.v combiketel Intergas (2020), 4e ruime slaapkamer met groot Veluxraam en mogelijkheid om nog een 5e slaapkamer te realiseren.
3e verdieping: wegzet/berging boven de slaapkamer.

Op de diepe achterstraat staat nog een lekker ruime schuur met overkapping.

Maak een afspraak met de makelaar om te kijken  en zie zelf de vele mogelijkheden.