De Horst 2

De Horst 2
9 x gezien
Status: Te koop Soort object: Bouwjaar: Woonoppervlakte: Aantal kamers: Aantal slaapkamers:
Vraagprijs: € 389.500,00 Delen via
  • Omschrijving
  • Kenmerken
  • Foto's

Deze in 1998 gebouwde en altijd goed onderhouden hoekwoning met aangebouwde schuur/berging en grote carport staat op een diepe puntkavel van maar liefst 286 m2 eigen grond. Gelegen aan een hofje in een kinderrijke buurt met kinderspeelvoorzieningen direct voor de deur.


De L-vormige, moderne en in tijdloze kleuren uitgevoerde keuken is voorzien van de gewenste inbouwapparatuur zoals vaatwasser (2023), heteluchtoven, koel/vriescombinatie, afzuigkap, gaskookplaat (4-pits) en quooker. De vloer van de begane grond is belegd met een fraaie keramische parketvloer met daaronder de aangename warmte van vloerverwarming. De badkamer is voorzien van douchecabine, vrijhangend toilet en een breed wastafelmeubel. In 2022 zijn 10 zonnepanelen geplaatst waardoor de energiekosten aangenaam laag zijn.


Door de diepte en de vorm van de achterstraat is het op elk moment van dagen waarop de zon schijnt mogelijk om ergens de zon op te zoeken of te ontwijken. De aangebouwde ruime bijkeuken met daarin schuifkast met aansluitingen wasmachine/droge, de riante schuur/berging en de royale carport  met ruimte voor 3 auto’s maken het tot een mooi geheel.


Kom kijken en zie zelf wat dit huis allemaal te bieden heeft.


De indeling is als volgt:

Begane grond:
hal/entree, meterkast, straatgerichte woonkamer voorzien van keramische parketvloer met vloerverwarming, halfopen moderne keuken  tussenhalletje met toilet en trapopgang, bijkeuken met aansluitingen wasmachine/droger en schuifkastenwand. Royale stenen berging en carport.

1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met grote douchehoek, vrijhangend toilet en wastafelmeubel.

2e verdieping: overloop, opstelling c.v ketel, 4e slaapkamer met Velux dakraam.

Tuin: Riante en diepe achterstraat met vele mogelijkheden.